Kanguru

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Bebek Kanguru

Bebeğiniz ile dışarıya dolaşmaya çıkacağınız zaman her zaman bebek arabası kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu tür durumlarda daha küçük bir şeyler ile bebeğinizi taşımanız gerekebilir. Bebek arabasının büyük geldiği durumlarda sizler de bebek kanguru modelleri ile güvenilir bir şekilde bebeğinizle dışarıya çıkabilirsiniz.

Sağlam malzemelerden tasarlanan bebek kangurular, ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Sırt çantasına benzer bir görünümü olan kanguru modelleri, taşıyan kişinin vücuduna rahat bir şekilde uyum sağlayabilecek özellikler ile tasarlanır.

Bebek Kanguru Modelleri

Bebek kanguru modelleri bebeğinizin her döneminde kullanabileceğiniz modellerdir. Tek başına oturamayan tüm bebekler için uygun olan kangurular destekli bir şekilde bebeğinizin oturabilmesini sağlar.

Bebeğinizin doğduğu günden itibaren yararlanabileceğiniz kanguruları kullanırken bebeğinizin rahat bir şekilde nefes alıp verdiğinden emin olmalısınız. Kanguru modelleri, göğüs ve sırt bölgesine takılabildiği için iki ayrı şekilde kullanılabilir. Bebeğinizi size veya dışarıya bakacak şekilde yerleştirebileceğiniz kangurular, hafif bir yapıya sahiptir.

Kanguru Markaları

Farklı kanguru markaları tarafından tasarlanan kanguru modellerini kullanırken, bebeğinizin sağlıklı gelişimini tamamlayabilmeleri için doğru pozisyonda oturtulmaları gerekir. Bacağın dümdüz aşağıya doğru sarkabileceği kanguru modellerinden daima uzak durulmalıdır. Ayrıca bebeğinizin bacaklarının arasına asılan kanguru modellerine yerine bebeğinizin dik bir şekilde oturabileceği sağlıklı ve ergonomik tasarıma sahip kanguru modelleri seçilmelidir.

Bebeğin fizyolojik açıdan en uygun pozisyonda oturabilmesini sağlayan bebek kanguru modelleri çocuk gelişimine uyum sağlayabilen ürünlerdir. Oturma aralığı ve sırt kısmı bebeklerin konforlu bir şekilde taşınabilmesi için uygundur. Kategorimizde yer alan kanguru modelleri bebeğinizin gelişiminde ve sağlığında herhangi bir sıkıntı yaşamasına sebep olmaz.

Kanguru Modelleri

Kanguru modellerini kullanmadan önce ilk olarak bebek taşıma ürününün bacak kısımlarını ayarlamanız daha sonra belinize taşıma kemerini takmanız yeterlidir. Bebeğinizi kanguruya yerleştireceğiniz zaman kollarını iyi bir şekilde sardığınızdan ve bağladığınızdan da emin olmalısınız.

Kanguru modelleri ergonomik yapıları sayesinde bebeklerin sırt ve omurilik yapısı destekler. Bebeğin C pozisyonunu almasını sağlayan kangurular aynı zamanda bebeklerin baş kısımlarını da destekler. Baş kısımlarını isteğinize göre ayarladıktan sonra bebekleriniz ile güvenilir bir şekilde seyahat etmeye sizler de başlayabilirsiniz.