Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar

Ergonomik Kanguru

Ev içerisinde ya da dışarıda bebeğinizi güvenilir şekilde kucağınızda taşıyabilmek istiyorsanız, sizler de ergonomik kanguru modellerine göz atabilirsiniz. Ergonomik kanguru modelleri ismini yavrularını göbeğindeki kesede taşıyan kangurulardan almıştır. Annelerin bebeklerini güvenilir ve konforlu bir şekilde taşıyabilmesini sağlayan ergonomik kanguru modelleri son derece işlevsel özelliklere sahiptir.

Yer ve mekan sıkıntısı yaşamadan her yerde kolaylıkla kullanabileceğiniz kanguru modelleri arasından seçim yapacağınız zaman bazı ufak detaylara dikkat etmelisiniz. Yeni doğan bebeklerin kemik yapıları zayıf olacağı için vücutlarını ve baş bölgelerini tam olarak dik tutamazlar. Bu sebeple, satın alacağınız kanguru modelinin, bebeğinizin omurga sistemini dik tutabilmesine dikkat etmelisiniz.

Böylelikle bebeğiniz dik durduğu için bel kemiğine giden baskı ortadan kalkmış olur. Ayrıca bebeğinizin baş bölgesini dik tutabilmesi için de kanguru modellerinde baş desteğinin güvenilir şekilde tasarlanmış olması gerekir.

Ergonomik Kanguru Modelleri

Yeni dünyaya gelen bebeklerin baş bölgesi vücutlarından daha ağır olduğu için başlarını dik tutmakta zorluk yaşarlar. Kanguru içerisinde uyuya kaldıkları zaman başları istem dışı bir şekilde aşağıya doğru kayar. Bu durumların yaşanmaması için ergonomik kanguru modellerini seçmeniz gerekir. Bel ve baş desteği olan ergonomik kanguru modelleri günün her anında kullanabileceğiniz esnekliğe sahiptir.

Ev işleriniz ile ilgilenirken bebeğinizin huysuzlaştığını düşünüyorsanız ve sürekli onunla ilgilenmenizi istiyorsa, ergonomik kanguruya oturtarak birlikte ev işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Ergonomik kangurular sayesinde ev işlerinizi yaparken aynı zamanda minik bebeğiniz de sürekli gözünüzün önünde olur.

Ergonomik kanguruları kullandığınız zaman bebeğinizin vücudu tam olarak sarılır. Oturur pozisyonda olan bebeğiniz dilerseniz kendinize dönük olarak, dilerseniz de dışarıya dönük olarak yerleştirilebilir.

Alışveriş yapacağınız zaman ya da yürüyüş yapmak istediğiniz zaman bebeğinizin dışarıyı rahat bir şekilde görmesini istiyorsanız sırtını size doğru çevirebilir ve baş kısmını ise dışarıya doğru çevirebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde bebeğiniz ile evinize kısılıp kalmadan dışarıda rahat bir şekilde vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Bebeğinizin hayatınızın her anında size eşlik etmesini istiyorsanız ergonomik kanguru modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek size ve bebeğinize en uygun olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.