Neden Elelebaby


 

Neden Elelebaby Online Mağaza’yı Tercih Etmeliyim?

%100 Güvenli Alışveriş

Elelebaby.com’dan yapacağınız alışverişlerde, güvenliğiniz %100 garanti altına alınır. Üst düzey güvenlik ilkesi gereği; Global Sign SSL şifreleme ile ilgili tüm bilgileriniz sorunsuz bir şekilde bankanıza gönderilir.

 

Orijinal Ürün Garantisi

Elele markalı ürünleri onaylanmamış bir online satış noktasından almanız durumunda kötü sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Fakat sahibi olduğumuz "ELELE" markasının sizlerle buluşturan Elelebaby Online Mağaza’da, sizlere sunulan tüm ürünler orijinaldir. 

 

Patentli Marka Sahibi

"ELELE" markasının patentli sahibi olan ELELE DIŞ TİCARET A.Ş.'nin çatısı altında yer alan “elelebaby.com’’dan satın alacağınız tüm ürünler, “ELELE DIŞ TİCARET A.Ş” garantisi kapsamındadır. Bu sayede, elelebaby.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde satış sonrası destek hizmetinden yaralanabilir, elelebaby.com ile kaliteli ve güvenli alışverişin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

 

Anlaşmalı Kartlara Vade Farksız 7 Taksit İmkânı

Kredi kartı ile yapılacak alışveriş işlemlerinde anlaşmalı tüm kredi kartlarına vade farksız 7 taksit seçeneği ile ödeme kolaylığı sunar. 

 

Ücretsiz Kargo

Elelebaby.com Online Mağaza’dan verdiğiniz tüm siparişler; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, minimum sipariş limiti olmaksızın, kargo ücreti alınmadan en kısa sürede teslim edilir. 

 

Kapıda Nakit ile Ödeme

Elelebaby Online Mağaza, yaptığınız alışverişlerde size “kapıda ödeme kolaylığı” sunar. Sipariş ettiğiniz ürünün, teslimi sırasında ödeminizi nakit ile gerçekleştirebilirsiniz. 

 

İade ve Değişim Garantisi

Online Mağaza’dan yaptığınız alışverişlerinizde satın aldığınız ve ambalajı açılmamış siparişinizi 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ve kullanmadığınız ürünlerinizi, 14 gün içerisinde ücretsiz kargo imkanından yararlanarak değiştirebilirsiniz.

 

Satış Sonrası Garanti ve Teknik Servis Hizmeti

Online Mağaza, satın alınan tüm ürünler için 2 yıl ürün garantisi verir. Teknik servis hizmeti ile uzun yıllar ELELE DIŞ TİCARET A.Ş. güvencesini sonuna kadar yaşamanızı sağlar.

 

Telefon/Online, Satış Öncesi ve Sonrası Müşteri Desteği

Elelebaby Online Mağaza, alışveriş işleminden önce ve satın alma işleminden sonra sizlere destek sunar. Hafta içi 09 - 18:00 saatleri arasında, satış temsilcilerimize 0212 858 20 75 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.